امیر سرتیپ حیدری: نیروی زمینی ارتش در عرصه مقابله با کرونا شعار «ارتش فدای ملت» را محقق کرد

امیر سرتیپ حیدری با اشاره به اقدامات گسترده ارتش در عرصه مقابله با کرونا گفت: نیروی زمینی ارتش در این عرصه، شعار «ارتش فدای ملت» را محقق کرد.

امیر سرتیپ «کیومرث حیدری» فرمانده نیروی زمینی ارتش در مراسم افتتاح مرکز واکسیناسیون کرونا و دومین بیمارستان پایش سلامت نزاجا که به همت هوانیروز ارتش راه‌اندازی شده است، گفت: نیروی زمینی ارتش جهت برگزاری انتخاباتی گسترده و پرشور تمامی ظرفیت‌های لازم را پای کار خواهد آورد.
وی با بیان اینکه در این انتخابات نیز همچون گذشته لبیک ‌گوی رهبر معظم انقلاب اسلامی خواهیم بود، افزود: یگان‌های بالگردی ما از آمادگی کامل در جهت حمایت و پشتیبانی از برگزاری انتخابات برخوردارند و همچنین دیگر نیر‌وهای ما در مرز‌ها امنیت کشور را تأمین می‌کنند.
فرمانده نزاجا با اشاره به نقش نیروی زمینی ارتش در مقابله با ویروس کرونا اظهار داشت: نیروی زمینی محوری از آغازین روز‌های شیوع کرونا با قدرت وارد عرصه شد و با غربالگری، ضدعفونی معابر، ایجاد نقاهتگاه‌ها و پذیرش بیماران کرونایی در بیمارستان‌های تحت پوشش، بار دیگر شعار «ارتش فدای ملت» را به منصه ظهور رساند.
امیر سرتیپ حیدری اضافه کرد: ارتش پس از ابلاغ ستاد کل نیرو‌های مسلح به سرعت قرارگاه پدافند زیستی را تشکیل داد و ۲۸ بیمارستان را در خدمت بهداشت و درمان کشور قرار داد؛ ارتش همچنین بیمارستان هاجر را به این موضوع اختصاص داده و ۱۲ هزار کادر پزشکی را در این رابطه به خدمت گرفته است.
وی ادامه داد: نیروی زمینی در ۱۲ استان نقاهتگاه ایجاد کرده و هشت شهید مدافع سلامت را نیز در طول خدمت‌رسانی تقدیم نظام سلامت کشور کرده است.
فرمانده نیروی زمینی ارتش عنوان کرد: الحمدلله با تلاش‌های صورت گرفته امروز مرکز واکسیناسیون با دست باکفایت دریادار «سیاری» افتتاح شد و امیدواریم این مرکز اولین مرکزی باشد که واکسن ایرانی در آن تزریق می‌شود.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *