امیر سرتیپ حیدری: با چشمان بیدار و انگشت روی ماشه در حفظ و حراست از مرز های کشور ایستاده ایم/ شعار ارتش فدای ملت در سال ۹۹ توسط ارتش عملی شد

فرمانده نیروی زمینی ارتش در مراسم سال تحویل و استقبال از سال جدید در منطقه صفر مرزی غرب کشور و در جمع فرماندهان و کارکنان یگان های مستقر در مرز نزاجا ضمن تبریک به مقام معظم رهبری(حفظه الله تعالی)، خانواده های معظم شهدا، ملت غیور ایران اسلامی و کارکنان خدوم و خانواده بزرگ ارتش گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران در سال ۹۹ با حضور جهادی و میدانی به ویژه در حوزه کنترل شیوع بیشتر بیماری کرونا، شعار ارتش فدای ملت را عملی کرد .

امیر سرتیپ کیومرث حیدری با حضور در مراسم تحویل سال و در جمع فرماندهان و کارکنان یگان های نزاجا در منطقه صفر مرزی غرب کشور گفت: نیروی زمینی ارتش با ۲۸ بیمارستان و دوازده هزار کادر درمانی در حوزه ویروس کرونا در سال ۹۹ در خدمت رسانی به ملت غیور و شریف ایران اسلامی شعار ارتش فدای ملت را عملی کرد .
وی با بیان اینکه نیروی زمینی ارتش با برپایی بیمارستان های صحرایی، ضد عفونی کردن معابر در کل کشور، برپایی نقاهتگاه دوهزار تخت خوابی در تهران و شهرستان ها مواجهه با ویروس منحوس کرونا را تبدیل به فرصت کرده است تاکید کرد: یگان های امدادی نیروی زمینی ارتش با حضور در ۱۷ استان به ویژه استان های گیلان و قم نشان داده است که همیشه در کنار مردم بوده و هیچ گاه از کمک به ملت دریغ نمی کند، این حضور نیروی زمینی در حوادث غیرمترقبه نشان از چابکی و تحرک یگان های نزاجا است .
فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به اینکه حضور این نیرو درمناطق صفر مرزی نشان از تامین امنیت منطقه مرزی است خاطرنشان کرد: نیروی زمینی ارتش پس از دوران دفاع مقدس و از سال ۱۳۶۷ تا مقطع کنونی در مناطق مرزی استقرار دارد. رزمندگان جان برکف نیروی زمینی ارتش با حضور مقتدرانه خود به صورت شبانه روزی با قدرت، تحرکات منطقه را رصد می کنند و در سال های گذشته نیز همگان می دانند که در مقابله با منافقین و داعش قدرت نمایی کرده و پس از سرکوب منافقین، داعش را نیز به عقب رانده تا گزندی به ملت غیور ایران اسلامی وارد نسازند .
امیر سرتیپ حیدری ادامه داد: ماموریت ارتش جمهوری اسلامی ایران در قانون اساسی حفظ حدود و ثغور، استقلال و تمامیت ارضی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تعیین شد و در این راستا از هیچ کوششی دریغ نکرده و همیشه با چشمان بیدار و انگشت روی ماشه در حفظ و حراست از کشور ایستاده ایم .
فرمانده نیروی زمینی ارتش در ادامه به آمادگی رزمی و دفاعی این نیرو در سال های اخیر اشاره کرد و افزود: امروز اقتدار و آمادگی دفاعی نیروهای مسلح، ارتش جمهوری اسلامی و به ویژه نیروی زمینی قهرمان موجب تولید امنیت برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شده است و اگر امروز چرخ های اقتصاد کشور می چرخد و مشعل شرکت های نفتی در این مناطق روشن است به واسطه تولید امنیتی است که نیروهای مسلح آن را تامین کرده اند .
وی همچنین به برگزاری رزمایش ها در نیروی زمینی اشاره کرد و گفت: در سال های اخیر نیروی زمینی ارتش به دستاوردهای بزرگی دست یافته که بارزترین آن برگزاری رزمایش ترکیبی اقتدار ۹۹ در سواحل مکران بود .
امیر سرتیپ کیومرث حیدری بصیرت را چراغ راهنما برای همگان دانست و تصریح کرد: حضور در انتخابات یکی از تکالیف شرعی است، با بصیرت و چشم روشن در انتخابات پیش رو شرکت کنیم و بدانید که یک برگ رای ما تعیین کننده و ارزشمند است.
امیر حیدری خطاب به کارکنان به خصوص سربازان وظیفه گفت: یکی از مهمترین وظیفه ما خوشبین سازی محیط سربازی و نگاه به سرباز مانند فرزند است و این موضوع نیز مورد تاکید و مطالبات مقام معظم رهبری( حفظه الله تعالی) است، باید کاری کنیم که سربازان وظیفه با سربلندی و افتخار خدمت مقدس سربازی را انجام و خاتمه دهند.
وی در پایان، با تاکید بر احترام به پدر و مادر گفت: دستان پدر و مادر را ببوسید و از تجربه آنها همچون معلم و مربی نهایت استفاده را ببرید.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *