امیر سرتیپ حیدری؛ شعار ارتش فدای ملت در سال ۹۹ توسط ارتش عملی شد

فرمانده نیروی زمینی ارتش در مراسم سال تحویل و استقبال از سال جدید در منطقه صفر مرزی غرب کشور و در جمع فرماندهان و کارکنان یگان های نزاجا در این منطفه ضمن تبریک به مقام معظم رهبری ( حفظه الله تعالی) ، خانواده های معظم شهدا و ملت غیور ایران اسلامی و کارکنان خدوم و خانواده های بزرگ ارتش گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران در سال ۹۹ با حضور جهادی و میدانی به ویژه در حوزه کنترل شیوع بیشتر بیماری کرونا ، شعار ارتش فدای ملت را عملی کرد .

امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در مراسم سال تحویل با حضور در جمع فرماندهان و کارکنان یگان های نزاجا در منطقه صفر مرزی غرب کشور گفت: نیروی زمینی ارتش با ۲۸ بیمارستان و دوازده هزار کادر درمانی در حوزه ویروس کرونا در سال ۹۹ در خدمت رسانی به ملت غیور و شریف ایران اسلامی شعار ارتش فدای ملت را عنلی کرد .
وی با بیان اینکه نیروی زمینی ارتش با برپایی بیمارستان های صحرایی، ضد عفونی کردن معابر در کل کشور، برپایی نقاهتگاه دوهزار تخت خوابی در تهران و شهرستان ها مواجهه با ویروس منحوس کرونا را تبدیل به فرصت کرده است تاکید کرد ؛ یگان های امدادی نیروی زمینی ارتش با حضور در ۱۷ استان به ویژه استان های گیلان و قم نشان داده است که همیشه در کنار مردم بوده و هیچ گاه از کمک به ملت دریغ نمی کند و این حضور نیروی زمینی در حوادث غیرمترقبه نشان از چابکی و تحرک یگان های نزاجا است .
فرمانده نیروی زمینی ارتش حضور این نیرو درمناطق صفر مرزی را نشان از تامین امنیت منطقه مرزی دانست و خاطرنشان کرد: نیروی زمینی ارتش پس دوران دفاع مقدس و از سال ۱۳۶۷ تا مقطع کنونی در مناطق مرزی استقرار دارد و رزمندگان جان برکف نیروی زمینی ارتش با حضور مقتدرانه خود به صورت شبانه روزی با قدرت تحرکات منطقه را رصد می کنند و در سال های گذشته نیز همگان می دانند که در مقابله با منافقین و داعش قدرت نمایی کرده و پس از سرکوب منافقین، داعش را نیز به عقب رانده تا گزندی به ملت غیور ایران اسلامی وارد نسازند .
فرمانده نیروی زمینی ارتش در ادامه به آمادگی رزمی و دفاعی این نیرو در سال های اخیر اشاره کرد و تصریح کرد: امروز اقتدار و آمادگی دفاعی نیروهای مسلح، ارتش جمهوری اسلامی و به ویژه نیروی زمینی قهرمان موجب تولید امنیت برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شده است و اگر امروز چرخ های اقتصاد کشور می چرخد و مشعل شرکت های نفتی در این مناطق روشن است به واسطه تولید امنیتی است که نیروهای مسلح آن را تامین کرده اند .
امیر سرتیپ کیومرث حیدری بصیرت را چراغ راهنما برای همگان دانست و تصریح کرد: حضور در انتخابات یکی از تکالیف شرعی است، با بصیرت و چشم روشن در انتخابات پیش رو شرکت کنیم و بدانید که یک برگ رای ما تعیین کننده و ارزشمند است .
امیر حیدری خطاب به کارکنان به خصوص سربازان وظیفه گفت: یکی از مهمترین وظیفه ما خوشبین سازی محیط سربازی و نگاه به سرباز مانند فرزند است و این موضوع نیز مورد تاکید و مطالبات مقام معظم رهبری( حفظه الله تعالی) است ، باید کاری کنیم که سربازان وظیفه با سربلندی و افتخار خدمت مقدس سربازی را ترک کنند.
وی در پایان با تاکید بر احترام به پدر و مادر گفت: دستان پدر و مادر را ببوسید و از تجربه آنها همچون معلم و مربی نهایت استفاده را ببرید .

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *