امیر سرتیپ حیدری؛ اصول فرماندهی در ارتش ولایتمداری و شایسته سالاری است

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: در نیروی زمینی اصول فرماندهی بر سه پایه ولایتمداری، عدالت محوری و شایسته سالاری استوار است.

سرتیپ کیومرث حیدری صبح روز دوشنبه بعد از بازدید پادگان ۰۱ نزاجا اظهار داشت: در نیروی زمینی ارتش اصول فرماندهی بر سه پایه ولایتمداری، عدالت محوری و شایسته سالاری استوار است.
فرمانده نیروی زمینی ارتش افزود: در مرکز ۰۱ دانشجویان کارشناسی به بالا مشغول تحصیل هستند. ما سعی کرده‌ایم ولایتمداری را در آموزش وظیفه عملیاتی کنیم و براساس فرمایشات فرمانده کل قوا منشور تربیتی را به تصویب رسانده‌ایم که بر مبنای آن عزیزان را آموزش می‌دهیم. لذا سعی کرده‌ایم براساس این منشور محیط سربازی را برای عزیزان محیطی خوشایند کنیم.
حیدری ادامه داد: همچنین در حوزه زیست سربازان نیز سعی کرده‌ایم بر اساس منویات رهبر انقلاب عمل کنیم.
فرمانده نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: تلاش کرده‌ایم درک درستی از مجموعه سربازانی که وارد این پادگان آموزشی می‌شوند داشته باشیم. برای اینکه این عزیزان تخصص‌هایشان فاصله نگیرند اقدامات موثری انجام داده‌ایم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش عنوان داشت: بعد از دوران آموزش همه این عزیزان را در محل های خاصی بکارگیری می کنیم که مرتبط بارشته تحصیلی آنها بوده و بر تجربیاتشان افزوده شود.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *