امیر حیدری: رزمایش لبیک یا امام خامنه‌ای (مدظله العالی) نزاجا در مقابله با کرونا تا پایان شکست کرونا ادامه دارد

فرمانده نزاجا در خصوص زمان پایان رزمایش سراسری نیروی زمینی ارتش در مقابله، کنترل و پیشگری از ویروس کرونا گفت: این رزمایش که هم اکنون در سراسر کشور توسط یگان‌های نیروی زمینی در حال اجراست، نقطه پایانی ندارد و تا نابودی کامل ویروس منحوس کرونا ادامه خواهد داشت.

امیر سرتیپ حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش با تشریح مراحل مختلف این رزمایش گفت: رزمایش در پنج مرحله در حال انجام است. مرحله نخست، کنترل و پایش مجاری ورودی و خروجی کلان شهرها، شهر‌های هدف (قم و رشت) و سایر شهر‌های متقاضی خدمات می‌باشد.

وی افزود: گام دوم این رزمایش ضدعفونی کردن معابر و خیابان‌های شهر‌های هدف و شهر‌هایی که درخواست این اقدام را داشته باشند است؛ که در این راستا تعداد ۵۶ شهر تا به امروز با همکاری سایر نهاد‌ها ضدعفونی شده است.

امیر حیدری گام سوم رزمایش را اقدامات تشخیصی توصیف کرد و گفت: در این مرحله ۵۲۰ پست تشخیص سیار در شهر‌های مهم و هدف ایجاد کرده ایم.

فرمانده نیروی زمینی ایجاد نقاهتگاه و استراحتگاه برای شهر‌های یاد شده را چهارمین اقدام نزاجا در این رزمایش خواند و تصریح کرد: پنجمین اقدام نیروی زمینی ارتش در این رزمایش، ایجاد بیمارستان صحرایی و سیار در شهر‌های هدف، شهر‌های پرجمعیت و شهر‌هایی که درآینده تشخیص داده شوند خواهد بود.

امیر سرتیپ حیدری در پایان خاطر نشان کرد: کارکنان نیروی زمینی ارتش تا پایان بحران و نابودی کامل ویروس منحوس کرونا در کنار مردم و کادر درمانی وزارت بهداشت و درمان کشور به خدمات رسانی خود ادامه می‌دهد.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *