امیر سرتیپ کیومرث حیدری : امروز نیروهای تازه ورودی در ارتشی پا می‌گذارند که الهی است

امیر سرتیپ کیومرث حیدری تاکید کرد: امروز نیروهای تازه ورودی در ارتشی پا می‌گذارند که الهی است

امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مراسم اختتامیه سی و نهمین مسابقات قرآنی نزاجا که صبح امروز در مرکز آموزش و پشتیبانی این نیرو برگزار شد، گفت: خوشبختانه سازمان عقیدتی سیاسی ارتش از ابتدای انقلاب در مسیر دستورات فرماندهی معظم کل قوا حرکت کرده‌ و می‌کند.

او با بیان این که نیروی زمینی همواره در بحث‌های قرآنی پیشتاز بوده، افزود: بسیاری افراد هستند که به صورت پنهان در زمینه رشد قرآنی نیروهای مسلح کار می‌کنند و دیده نمی‌شوند که باید از آنها تقدیر کرد.

فرمانده نزاجا با تاکید به این که امروز نیروهای تازه ورودی در ارتشی پا می‌گذارند که الهی است، گفت: جنگ ما متفاوت با سایر کشورها است، چرا که ما در یک دست سلاح و در دست دیگر قرآن را داریم، که این نشان می‌دهد ما سربازان در مسیر ولایت هستیم.

وی تصریح کرد: اعتقاد ما این است که اگر فرهنگ قرآنی را در ارتش افزایش دهیم به این شکل که در یک دست سلاح و در دست دیگر قرآن را برداریم مجاهد فی سبیل الله بودن معنا پیدا می‌کند.

امیر حیدری خاطر نشان کرد: امروز البته همه کارکنان ارتش در این مسیر حرکت می‌کنند و انشالله با صلابت بیشتر شاهد رشد آموزه‌های قرآنی در رفتار و عملکرد نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران خواهیم بود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه ارتش در عرصه فعالیت‌های قرآنی پیشتاز است، گفت: مجاهدان الی‌الله با یک دست سلاح و با دست دیگر قرآن را می‌گیرند و این‌گونه به جنگ دشمنان می‌روند.

وی با بیان اینکه شما با کتاب الهی مأنوس شده‌اید، افزود: برای ما جای افتخار دارد که کسانی که وقت خود را در خدمت به قرآن می‌گذرانند، همکار و همسنگر ما هستند.

امیر حیدری با اشاره به تلاش‌هایی که در حوزه قرآنی در سطح ارتش صورت می‌گیرد، افزود: بنده شاهد هستم که مسئولان سازمان عقیدتی سیاسی ارتش و اداره عقیدتی سیاسی نزاجا چگونه تلاش می‌کنند تا اوامر رهبر انقلاب را در حوزه حافظان قرآنی به ثمر برسانند و سهم ارتش و نیروی زمینی را از ۱۰ میلیون حافظ قرآنی مورد نظر ایشان تربیت کنند.

فرمانده نزاجا با بیان اینکه امروز ارتش در عرصه فعالیت‌های قرآنی پیشتاز است، افزود: ما همه سرباز قرآن هستیم و مجاهد بودن در مسیر الهی یعنی اینکه در یک دست سلاح و در دست دیگر قرآن را داشته باشیم و این‌گونه باید به جنگ با دشمنان رفت.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *