امیر سرتیپ کیومرث حیدری : اجرای طرح‌های موثر فرهنگی از مولفه های مهم در خنثی سازی توطئه های دشمنان است.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری گفت: با توجه به تهاجم فرهنگی دشمنان، اجرای طرح های موثر فرهنگی، قرآنی، اسلامی و اخلاقی از مولفه های مهم در خنثی سازی توطئه های دشمنان است.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در همایش مسئولین مجتمع های فرهنگی کوی های سازمانی نیروی زمینی ارتش که در ستاد این نیرو برگزار شد گفت: باید شکرگزار نعمات خداوند منان باشیم که جوانی ما را با پیروزی انقلاب اسلامی و حضرت امام خمینی (ره) متقارن کرد که دریچه های تربیت اسلامی، معنوی و قرآنی را به روی ما باز کرد.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی دگرگونی را درمنطقه ایجاد کرد، افزود: یکی از موضوعات مهم در دگرگونی انقلاب، ترویج فرهنگ قرآن و معنویت در جامعه اسلامی بود که با برنامه های مختلف فرهنگی تحقق پیدا کرد.

امیر سرتیپ حیدری انجام برنامه های فرهنگی را در سطح یگان ها و کوی های سازمانی تکلیف مهم خواند و تصریح کرد: نگاه سلسله مراتب فرماندهی در نیروی زمینی ارتش نسبت به کارکنان و خانواده ها همانند عائله تحت تکفل است، طرح های لبیک یا امام خامنه ای( مدظله العالی) این نیرو در قالب برنامه های ارتقا آمادگی رزمی، قرآنی، معیشتی و طرح های مهم فرهنگی به شکل مطلوبی در حال اجرا است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به اینکه نهضت فرهنگی در طرح های لبیک و مصباح در ارتش جمهوری اسلامی ایران تجلی پیدا کرده است، گفت: تاکید مقام معظم رهبری (حفظه الله تعالی) این است که در حوزه خانواده فعالیت های فرهنگی بیشتری انجام شود که برابر منویات معظم له طرح ها و برنامه های متنوعی در سطح ارتش جمهوری اسلامی ایران در حال اجرا است.

وی ادامه داد: در حوزه تربیت و سبک زندگی اسلامی باید گام های موثرتری را برداشت و ما در نیروی زمینی در این خصوص طرح ها و برنامه های مطلوبی را در دستور کار خود قرار داده ایم، فرماندهی در هر شرایطی حمایت کننده و پشتیبان اجرای طرح ها و برنامه های فرهنگی است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش خاطر نشان کرد: با توجه به شرایط منطقه و همچنین هجمه های فرهنگی که از سوی دشمنان نسبت به جمهوری اسلامی ایران طرح ریزی می شود، اجرای طرح های موثر فرهنگی، قرآنی، اسلامی و اخلاقی در سطح کوی های سازمانی، از مولفه های مهم در خنثی سازی توطئه های دشمنان است

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *