امیر جهانشاهی: در صدد توسعه میدان های موانع پنج گانه جدید در سراسر کشور هستیم

با حضور امیر سرتیپ علی جهانشاهی معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش، میدان موانع پنج گانه نظامی در گروه ۴۴ توپخانه نزاجا در اصفهان افتتاح شد.
به نقل از پایگاه خبری اقتدار معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در این مراسم  با بیان اینکه ارتقاء آمادگی رزمی باعث بازدارندگی برای کشور می‌شود، گفت: آمادگی هرچه بیشتر نیرو‌های مسلح باعث دفع و خنثی شدن تهدیدات خارجی می‌شود.
امیر سرتیپ علی جهانشاهی افزود: با ساختار‌های جدید در نیروی زمینی ارتش، تیپ‌های پیاده به تیپ‌های واکنش سریع و متحرک هجومی تبدیل شده اند و در این راستا نیاز است تمامی کارکنان از آمادگی جسمانی بالایی برخوردار باشند.
وی با اشاره به اینکه ورزش‌های پنج گانه نظامی از مولفه‌های اصلی ارتقاء آمادگی جسمانی نیرو‌های زمینی است گفت: این میدان پنج گانه نظامی استاندارد و شامل ۲۰ مانع است و درصدد توسعه میدان‌های موانع پنج گانه جدید در سراسر کشور هستیم تا آمادگی لازم برای شرکت در مسابقات پنج گانه ارتش های جهان به دست آید.
این میدان با حضور معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش، رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش و رئیس هیات پنج گانه نظامی ستاد نیرو‌های مسلح بهره برداری شد.

 

انتهای پیام/

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *