الحاق ۹۱ دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل نزاجا در قرارگاه شمال شرق

در راستای تسهیل و ارتقاء سامانه حمل و نقل و تردد کارکنان نزاجا بنابر تدبیر فرمانده مقتدر نیروی زمینی محوری ارتش جمهوری اسلامی ایران امیر سرتیپ دکتر کیومرث حیدری در پی تعامل و ارتباط خوب فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال شرق نزاجا امیر سرتیپ دوم ستاد رضا آذریان با شهرداری مشهد مقدس تعداد۹۱ دستگاه اتوبوس از ناوگان حمل و نقل شهری (اتوبوسرانی) مشهد در دو مرحله به نیروی زمینی محوری ارتش اختصاص یافت.
قرارگاه منطقه ای شمال شرق یکی از یگان های عمده و محوری ارتش در منطقه خراسان بوده که علاوه بر حراست و پاسداری از نقاط مرزی شرق کشور، با حضور در این خطه موجبات امنیت در سطح منطقه گردیده و همچنین در حوادث و بلایای طبیعی همچون سیل و زلزله همواره در کمک رسانی و مردم یاری نقش موثری داشته و کارکنان نیروی زمینی ارتش مخلصانه شبانه روز در خدمت مردم و کشور هستند. به همین جهت ارتباط حسنه ای فی ما بین شهرداری مشهد که یک سازمان خدمت رسان مردمی می باشد با قرارگاه منطقه ای شمال شرق نیروی زمینی محوری ارتش برقرار و با استفاده از ظرفیت های متقابل موجبات هم افزایی و خدمت رسانی بیشتر به مردم شریف و زائرین رضوی در مشهد مقدس گردیده است.
از این رو امیر سرتیپ دوم رضا آذریان فرمانده قرارگاه شمال شرق نزاجا در دیدار صمیمی با شهردار مشهد از خدمات شهرداری مشهد به کارکنان ارتش و خانوادهایشان تقدیر و تشکر بعمل آورد.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *