امیر سرتیپ کیومرث حیدری : سه مؤلفه ولایت فقیه، مردم و قدرت نیروهای مسلح هندسه قدرت جهانی را تغییر داده است

امیر سرتیپ کیومرث حیدری در همایش اجابت خورشید مطرح کردند: اقتدار ایران اسلامی هندسه قدرت جهانی را تغییر داده است. هندسه قدرت در نظام جمهوری اسلامی عبارت از شخص ولی معظم فقیه است که ولایت فقیه در رأس این اقتدار آفریده شده است و در واقع ضلع اصلی این اقتدار وجود ولایت فقیه است، مؤلفه دیگر آن هم مردم هستند که در تمام عرصه‌ها پا در رکاب و حاضر در میدان هستند و مؤلفه سوم این اقتدار قدرت نیروهای مسلح است که عصاره مردم هستند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه ایران کشوری مقتدر است، گفت: اقتدار ایران اسلامی محاسبات کشورهای بزرگ و سلطه‌گر را به غلط انداخته و هندسه قدرت جهانی را تغییر داده است.

امیر سرتیپ حیدری با بیان اینکه ایران امروز کشوری مقتدر است، تصریح کرد: این اقتدار محاسبات کشورهای بزرگ و سلطه‌گر را به غلط انداخته و هندسه قدرت جهانی را تغییر داده است، هندسه قدرت در نظام جمهوری اسلامی عبارت از شخص ولی معظم فقیه است که ولایت فقیه در رأس این اقتدار آفریده شده است و در واقع ضلع اصلی این اقتدار وجود ولایت فقیه است، مؤلفه دیگر آن هم مردم هستند که در تمام عرصه‌ها پا در رکاب و حاضر در میدان هستند و مؤلفه سوم این اقتدار قدرت نیروهای مسلح است که عصاره مردم هستند.

وی با بیان اینکه نیروهای مسلح انقلابی و ولایت محور، گام به گام اوامر ولی فقیه را نصب العین قرار می‌دهند، اظهار داشت: اقتدار نیروهای مسلح به برکت خون شهیدان است که موجب تحرک و قدرت آنها است و آنچه به نیروهای مسلح ما توانمندی می‌دهد خون شهداست.

فرمانده نیروی زمینی ارتش ادامه داد: ما پشت سر رهبری در دفاع از ارزش‌های انقلاب، نه تنها کوتاه نمی‌آییم بلکه به اقتداری رسیده‌ایم که حرف حق نظام را همه جا بر زبان بیاوریم و به آنچه گفتیم بدون عقب نشینی عمل می‌کنیم.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *