فرمانده نیروی زمینی ارتش از اعطای ارشدیت تحصیلی کارکنان خدوم نیروی زمینی ارتش خبر داد.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش روز یکشنبه مورخ ۱۴ اسفندماه ۱۳۹۸ در حاشیه ششمین همایش ایمنی و پیشگیری که در ستاد نیروی زمینی برگزار گردید از اعطای ارشدیت تحصیلی کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی زمینی ارتش خبر داد.

امیر حیدری اظهار داشتند: در راستای توجه خاص به نیروی انسانی خدوم و زحمتکش که ارزشمندترین سرمایه سازمانی نزاجا می‌باشند از ابتدای تصدی فرماندهی نیروی زمینی یکی از اعتقادات قلبی و عملی ام ارتقاء تحصیلی کارکنان بوده که در پی تعامل با ستاد آجا و درخواست از فرمانده محترم کل ارتش و موافقت ایشان تا کنون توانسته ایم در چندین مرحله به کارکنان واجد شرایط ارشدیت تحصیلی اعطا کنیم. به حمدالله اخیرا نیز به تعداد قابل توجهی از کارکنان نزاجا که مشمول شرایط دریافت ارشدیت تحصیلی بوده‌اند پس از طی فرآیند اداری و آموزشی ارشدیت تحصیلی اعطا گردیده است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش اظهار داشتند: نیروی زمینی با ادامه تحصیل هیچکس مخالف نیست. هر یک از کارکنان نزاجا که با رعایت سه شرط لازم اقدام به ادامه تحصیل نماید علاوه بر اعطای ارشدیت تحصیلی نسبت به تغییر وضعیت خدمتی این عزیزان نیز اقدام می‌نماییم.

امیر سرتیپ حیدری این سه شرط را اینگونه برشمردند:
۱- با اجازه و معرفی نامه یگان مربطه تحصیل نماید.
۲- رشته تحصیلی که انتخاب می‌کنند جزو رشته های تحصیلی مورد نیاز نیروی زمینی باشد که هر سال اعلام می‌کنیم.
۳- رشته تحصیلی و رسته خدمتی باهم مطابقت داشته باشد.

وی افزود: هدف ما از اجرای این طرح ارتقاء کارکنان نزاجا در راستای اهداف تعالی سازمانی می‌باشد.

فرمانده نزاجا در انتها بیان داشتند: چنانچه کارکنانی مشمول این شرایط بوده و تا کنون ارشدیت تحصیلی دریافت ننموده اند مراتب را به نیروی انسانی یگان‌های خود گزارش نموده تا رسیدگی جدی صورت پذیرد.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *