با حضور معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش برگزار شد؛ استقرار رسمی قرارگاه عملیاتی لشگر۳۰ در مرزهای شمال شرق کشور

مراسم استقرار رسمی قرارگاه عملیاتی لشگر ۳۰ و معرفی ارشد نظامی ارتش در استان خراسان جنوبی با حضور معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش در استان خراسان جنوبی برگزار شد.

مراسم استقرار رسمی قرارگاه عملیاتی لشگر ۳۰ و معرفی ارشد نظامی ارتش در استان خراسان جنوبی با حضور امیر سرتیپ جهانشاهی معاون هماهنگ کننده نزاجا در استان خراسان جنوبی برگزار شد.

در این مراسم امیر جهانشاهی گفت: کشور ایران با داشتن همسایگان متعدد یکی از حساس ترین نقاط جهان است که با ارتباط با شش حوزه ژئوپولیتیک جهان، همیشه در کانون توجه همگان بوده است.

وی ادامه داد: ایران اسلامی در طول تاریخ همیشه مورد وسوسه و تهدید بیگانگان بوده و تنها کشوری در جهان است که در برابر استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا ایستاده و از منافع ملی و مذهبی خود با تمام توان دفاع کرده است.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش در ادامه به تهدیدها و تحریم های اقتصادی ظالمانه و شکننده علیه ایران اسلامی در سال های اخیر و به ویژه جنگ امنیتی و اغتشاشات اخیر که سال ها روی آن کار کرده بودند اشاره کرد و گفت: دشمنان نظام و انقلاب به وسیله عوامل خود فروخته خود در داخل کشور به دنبال آشوب، اغتشاش و ضربه زدن به ایران بوده اند که به لطف خداوند و با هدایت های پیامبرگونه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و با بصیرت بالای مردم مومن، متعهد و همیشه در صحنه تومار آن ها در هم پیچیده شد.

امیر سرتیپ جهانشاهی افزود: یگان های نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در کنار سایر نیروهای مسلح با توانمندی لازم و با تجهیزات متناسب با تهدیدات آماده دفاع از مرزهای ملی و اعتقادی کشور در هر نقطه و در هر زمان، تحت زعامت فرمانده کل قوا هستند.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *