از بازماندگان حادثه تروریستی اهواز حمایت می کنیم

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: مجموعه دولت و وزارت دفاع آمادگی لازم برای حمایت از بازماندگان و مصدومان حادثه تروریستی اهواز را دارد.

امیر حاتمی روز دوشنبه در عیادت از مصدومان حادثه تروریستی اهواز با قدردانی از تلاش‌های کادر پزشکی افزود: روحیه انقلابی مصدومان حادثه علیرغم جراحات و دردهای وارده به آنان ستودنی است.

امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی محوری ارتش به همراه جمعی از معاونان و مدیران ارشد وزارت دفاع پس از شرکت در مراسم تشییع پیکر شهدای حادثه تروریستی اهواز با حضور در بیمارستان شهید منفرد نیاکی اهواز از مصدومان این حادثه عیادت کرد و در جریان روایت شاهدان عینی قرار گرفت.

در این دیدار پزشکان معالج، گزارشی از وضعیت مصدومان و روند درمان مجروحان و جانبازان حادثه ارائه کردند.

حمله تروریستی به رژه نیروهای مسلح در اهواز، صبح شنبه، همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، به شهید و مجروح شدن عده‌ای از شهروندان منجر شد. یک کودک نیز در این حادثه شهید شده است.

در پی این حادثه و به شهادت رسیدن ۲۵ نفر از شهروندان خوزستانی، هیات دولت با صدور بیانیه‌ای حمله تروریستی به مردم و مدافعان امنیت مردم در شهر اهواز را محکوم و به همین مناسبت روز دوشنبه را عزای عمومی اعلام کرد.

از ۶۸ مصدوم حمله تروریستی به رژه نیروی‌های مسلح در اهواز تاکنون حدود ۴۱ نفر از بیمارستان مرخص شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *