ارشد نظامی ارتش در جنوب شرق:تجهیزات مهندسی ارتش در حال بازگشایی معابر روستایی هستند

ارشد نظامی ارتش در جنوب شرق کشور گفت؛ مهمترین مساله در حال حاضر برای مردم عزیز سیل زده بازگشایی معابر روستایی است که این امر با حضور تجهیزات مهندسی ارتش در حال انجام است .
امیر سرتیپ دوم معمار باشی ارشد نظامی ارتش در جنوب شرق کشور گفت: تجهیزات مهندسی تیپ های ۱۸۸ زرهی و گروه ۴۵۵ مهندسی نزاجا در مناطق سیل زده حضور دارند و در حال بازگشایی معابر روستایی هستند .
وی افزود: درحال حاضر نیاز مردم عزیز منطقه مواد غذایی و لوازم بهداشتی است که از همان ساعات اولیه یگان های ارتش با ارسال بسته های غذایی و بهداشتی تلاش کردند تا بخشی از نیازهای مردم را تامین کنند .
امیر سرتیپ دوم معمار باشی با اشاره به اعزام نفر بر های آبی و خاکی به منطقه افزود: برابر نیاز، تعدادی از نفربرهای آبی و خاکی نیروی زمینی ارتش وارد منطقه شدند و در حال امداد رسانی هستند ‌ .
وی خاطرنشان کرد: از روز های گذشته با استقرار آشپزخانه های سیار در منطقه نوبندیان چابهار با طبخ غذای گرم و ارسال آن به مردم سیل زده، توانسته ایم بخشی از نیازهای اولیه غذایی مردم عزیز سیل زده را تامین کنیم ‌و ان‌شاءالله این روند تا پایان ماموریت ادامه خواهد داشت .
امیر سرتیپ دوم معمار باشی در خصوص حضور نیروی انسانی مجرب و اعزام آن به منطقه گفت: اینجا بیشتر تجهیزات مهندسی و بالگرد لازم است که ارتش جمهوری اسلامی ایران از نیروی زمینی، پدافند هوایی هوایی و دریایی، تجهیزات لازم را در اختیار مسئولین و مردم منطقه قرار داده اند و در حال کمک و امداد رسانی هستند .

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *