ارشد نظامی ارتش در استان گلستان معرفی شد

ارشد نظامی ارتش در استان گلستان و فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۳۰ پیاده گرگان امروز معرفی شد.
ظهر امروز در مراسمی با حضور مسئولان استانی و فرماندهان نظامی و انتظامی استان گلستان، سرتیپ دوم ستاد محمد غفاری به‌عنوان ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی ایران در استان گلستان و فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۳۰ پیاده گرگان معرفی شد.
علی‌اصغر طهماسبی معاون سیاسی و امنیتی استاندار گلستان در این مراسم گفت: دشمن از هر ترفندی برای به زانو در آوردن انقلاب ما استفاده می‌کند اما تا زمانی که خط سرخ شهادت استمرار دارد هرگز موفق نخواهد شد.
وی با اشاره به تقارن دهه امامت و ولایت با هفته دولت، ضمن تبریک به دولتمردان تصریح کرد: این مناسبت‌ها فرصتی برای به تصویر کشیدن دستاوردهای انقلاب است، دشمنان انقلاب از جمله آمریکا همه‌گونه شیوه را علیه ما به‌کار گرفتند که حرکت شتابان انقلاب اسلامی را کند و متوقف کنند اما با رهبری امام راحل و رهبر معظم انقلاب این حرکت نه تنها کند نشد، بلکه شتاب گرفت.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار گلستان با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران با توجه به شعار استعمارستیزی خود همواره مورد هدف دشمنان قرار داشته و دارد، خاطرنشان کرد: ما را به روش‌های مختلف تهدید کردند از جمله کودتای نظامی، استفاده از گروهک‌های ضدانقلاب و سرانجام جنگ تحمیلی که بیش از ۲۰۰ هزار شهید تقدیم کردیم، اما ایستادیم .
وی با بیان این که دستاوردهای نظامی ما قابل شمارش نیست تاکید کرد: دشمن دست از دشمنی برنداشته است اما قدرت مقابله نظامی با کشورمان را ندارد.
طهماسبی تهدید در حوزه کشاورزی، فناوری و بهداشت را از جمله تهدیدهای دیگر دشمنان دانست و افزود: همه این تهدیدات را با کمک دانشمندان و نخبگان ایرانی پشت سر گذاشتم و امروز به همت دانشمندان ایران اسلامی در حوزه فناوری جزء ۶ کشور برتر جهان هستیم.
در پایان این مراسم از زحمات سرتیپ دوم ستاد مهدی معمارباشی ارشد نظامی ارتش در استان گلستان قدردانی شد.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *