فرمانده قرارگاه شمالشرق نزاجا؛ ارتش به شعار ما می توانیم، تحقق بخشیده است

امیر سرتیپ رضا آذریان فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمالشرق نیروی زمینی ارتش در دیدار نوروزی و بازدید آمادگی رزمی از تیپ ۲۳۰ گرگان گفت: امروز ارتش به شعار ما می توانیم، تحقق بخشیده است.

امیر سرتیپ رضا آذریان در این بازدید گفت: برای کنترل مرزهای کشور فقط به حضور فیزیکی اکتفا نمی‌شود بلکه تجهیزات فنی قابل توجهی به کمک رصد و کنترل مرزها آمده و امکانات ما برای حراست از مرزها به‌روز و الکترونیکی است.
وی تاکید کرد: قدرت بازدارندگی، اساس تامین امنیت پایدار هر کشوری است که الحمدلله یگان‌های منطقه شمالشرق و ۲۳۰ در اوج آمادگی صددرصدی برای انجام هرگونه ماموریت در هر زمان و نقطه مورد نیاز قرار دارند، قدرت بازدارندگی‌ که امروز یگان‌های ارتش جمهوری اسلامی به آن دست پیدا کرده‌اند نتیجه تلاش های شبانه روزی نیروهای انقلابی و پا در رکاب ارتش است.
فرمانده قرارگاه شمالشرق نزاجا با بیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران گوش به فرمان فرمانده کل قوا(حفظه الله تعالی) است، اظهار داشت: نیروهای ارتش همواره با تفکر و عمل انقلابی موثر، اطمینان بخش و تحول آفرین در منطقه فعالیت می‌کنند و سبب امید برای دوستان و خاری در چشم دشمنان هستند، امروز ارتش شعار ما می‌توانیم را تحقق بخشیده و در تمام عرصه‌های دفاعی و امنیتی با تلاش فراوان از وابستگی نجات یافته است.
وی با اشاره به اینکه ارتش برای هر زمان و شرایطی آماده است، تصریح کرد: ارتش، سال گذشته ” ما می‌توانیم” را در ۴ رزمایشی که ابلاغیه ستاد کل نیروهای مسلح بود در مدت زمان کوتاه و به نحو مطلوبی نشان داد، امکانات ارتش برای حراست از مرزها به‌روز و الکترونیکی است و در حال حاضر برای کنترل مرزهای کشور فقط به حضور فیزیکی اکتفا نمی‌شود بلکه تجهیزات فنی قابل توجهی به کمک رصد و کنترل مرزها آمده است.
امیر سرتیپ رضا آذریان در پایان گفت: امروز ارتش کارآمد، متدین، اهل تحقیق و پژوهش و اهل تعامل با مردم است و در هرجا که نیاز باشد کنار مردم حضور خواهد داشت چرا که امنیت پایداری که در مرزهای جمهوری اسلامی ایران وجود دارد تأثیر زیادی در امنیت همسایگان ما هم خواهد داشت.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *