آیت الله علم الهدی: ارتش جمهوری اسلامی ایران ، مستقل‌ترین نیروی نظامی در جهان است.

در هفدهمین همایش تجلیل از کارکنان نیروی زمینی ارتش که در مشهد مقدس برگزار شد، آیت الله علم الهدی امام جمعه مشهد گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران مستقل‌ترین نیروی نظامی در جهان است.

آیت الله علم الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی در هفدهمین همایش تجلیل از کارکنان نیروی زمینی ارتش در مشهد مقدس گفت: این ارتش مقدس، نیرویی است که فرماندهی آن با حجت خدا یعنی فرماندهی کل قواست، این فرماندهی از ناحیه معنویت و اتصال به حضرت امام زمان(عج) صورت می‌گیرد.

آیت الله سیداحمد علم الهدی گفت: پنتاگون حتی اگر قوی‌ترین ارتش جهان باشد، اما اسیر دست صهیونیست‌ها است و برای ملت آمریکا نیز خدمت نمی‌کند.

امام جمعه مشهد ارتش ایران را سپاه امام زمان(عج) خواند و تصریح کرد: این سپاه و نیرو در زمان ظهور حضرت ولی عصر(عج) تشکیل نمی‌شود بلکه قبل از ظهور و برای تامین وسایل و اسباب ظهور تشکیل می‌شود و امروز نگاه همه مسلمانان در سراسر جهان به ارتش ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

وی افزود: ارتش هر روز یک پرده جدید از فناوری را بالا می‌زند که رونمایی از سامانه جدید موشکی باور، نمونه‌ای از آن است.

آیت الله علم الهدی این موفقیت‌ها را نتیجه لطف غیبی خداوند دانست و گفت: ارتش مرزبان ایران به عنوان قبه الاسلام است و این بهترین درجه و مقام برای این ارتش مقدس است.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *