بازدید فرمانده کل ارتش از آمادگاه و پایگاه هوانیروز آبیک

امیر سرلشکر موسوی از آمادگاه و پایگاه هوانیروز آبیک بازدید کرد.
امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در این بازدید از نزدیک ضمن دیدار و گفتگو با کارکنان و خانواده های آنها در جریان اقدامات و آمادگی ها قرار گرفت.
فرمانده کل ارتش همچنین با حضور در کارگاههای تولیدی کوی سازمانی آبیک در دیدار با خانواده ها، آنها را مهم ترین حامی و پشتیبان رزمندگان ارتش توصیف و اضافه کرد: از افتخارات بزرگ ارتش حضور حمایت گرانه و موثر خانواده های فهیم در همه عرصه هاست که از جمله آن موضوع مقابله با شیوع کروناست. لازم به شکر خدا و تشکر از همه شماست که از همان روز اول با حضور در کارگاههای تولید ماسک و لباسهای مخصوص حاضر شدید و در مدت زمان کوتاهی صدها هزار ماسک و لباس برای استفاده آماده کردید و امروز هم در این کارگاههای تولیدیِ شهرک ها، اقدامات بسیار امید بخشی برای افزایش تولید انجام می دهید.
وی همچنین از آماد و پشتیبانی نیروی زمینی بویژه آمادگاه آبیک که هم در عرصه های عملیاتی و هم عرصه های مردم یاری مثل زلزله، سیل و کرونا به بهترین وجه در صحنه حاضر هستند قدر دانی کرد و گفت: ملت ما هرگز تجهیز ۲۴ساعته نقاهتگاه دوهزار تختخوابی توسط آمادگاه را فراموش نمی کند که در آن آماد و پشتیبانی یک حد نصاب دست نیافتنی به جا گذاشت.
امیر سرلشکر موسوی با گرامیداشت یاد شهدای بزرگوار هوانیروز گفت: هوانیروز یک بخش بسیار مهم و یک سرمایه ملی برای کشور است که در همه عرصه های رزمی و مردم یاری از روز اول پیروزی انقلاب تا امروز خوش درخشیده است.
فرمانده کل ارتش با تقدیر از ابداعات، نوآوری ها، نگهداری و تعمیر در هوانیروز که باعث ارتقاء چشمگیر توان و آمادگی رزمی شده است گفت: همه این افتخارات و موفقیت ها در سایه معنویت و بصیرت و تخصص آحاد رزمندگان هوانیروز است.
امیر سرلشکر موسوی با اشاره به بدیهی بودن وجود محدودیت ها، مشکلات و چالش های فرا رو گفت: هیچ کار مهمی بدون مشکل، مانع و چالش نیست.
وی افزود: تصور نشود که صبر به معنای بی عملی و سکوت است، صبر به معنای این است که انسان صبور در مسیر حرکت صحیح، در مواجه با چالش ها، موانع و مشکلات،متوقف یا کند و یا منحرف نشود و با ایمان محکم به راه صحیح خود ادامه دهد و مطمئن باشد که خداوند او را یاری خواهد کرد.
فرمانده کل ارتش گفت: ما از روز اول با ایمان و اعتماد به آیه شریفه” وَالَّذِینَ جَاهَدُوا فِینَا لَنَهْدِیَنَّهُمْ سُبُلَنَا” کار خود را شروع کردیم و همه شما شاهد هستید که هر روز برکت و راه جدید و مسیر موفقیت و پیشرفت به روی ما باز می شود، ما به وعده های خدا ایمان و اعتماد داریم و این راه نورانی را تحت فرماندهی حضرت امام خامنه ای( مدظله العالی) با قدرت تا آخر ادامه می دهیم.
گفتنی است؛ در این بازدید امیر سرتیپ دوم قربانی، فرمانده هوانیروز و امیر سرتیپ دوم عزیزی فرمانده آماد و پشتیبانی نیروی زمینی ارتش، امیر سرلشکر موسوی را همراهی کردند.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *