در مقابل هرنوع تهدیدی مقابله خواهیم کرد

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت:با همکاری صنعت دفاعی کشور تجهیزات و سلاح های خود را به روز کرده و در حال حاضر به جرات می توانیم بگوییم در مقابل هرنوع تهدیدی مقابله خواهیم کرد.
امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش با حضور در تیپ ۳۷۷ شهید سرلشکر پرویز حبرانی در شمال شرق کشور، از بخش‌های مختلف این تیپ بازدید کرد.

وی در جمع فرماندهان و کارکنان تیپ ۳۷۷ گفت :اصول فرماندهی در نیروی زمینی ارتش بر ۳ اصل مهم، «ولایتمداری»، «عدالت محوری» و «شایسته سالاری» استوار است و ما تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا با اجرای این سه اصل به اهدافی که ترسیم کرده ایم دست پیدا کنیم .

وی تاکید کرد : ارتقا آمادگی رزمی و بهبود وضع معیشتی از جمله اوامر فرماندهی معظم کل قوا در حکم انتصاب بنده بود که در این زمینه نیروی زمینی ارتش گام های موثری را با حمایت های فرمانده محترم کل ارتش برداشته است .

امیر سرتیپ حیدری با بیان اینکه تحرک و چابکی از ویژگی های نیروی زمینی ارتش است افزود:از دیگر منویات و تدابیر فرماندهی معظم کل قوا، ارتقا تحرک و کار آمدی یگان ها است، در این حوزه ما تلاش کردیم با توانمندی متخصصین داخلی، جهاد خودکفایی و با همکاری صنعت دفاعی کشور تجهیزات و سلاح های خود را به‌روز کرده و در حال حاضر به جرات می توانیم بگوییم در مقابل هرنوع تهدیدی مقابله خواهیم کرد .

فرمانده نیروی زمینی ارتش تاکید کرد: یکی از برنامه ها و طرح های ما ارتقا منزلت اجتماعی کارکنان است.

وی خاطرنشان کرد: ؛ در حال حاضر با ارتقا تحرک و کار آمدی یکا‌ن‌ها قدرت تهاجم آن‌ها افزایش یافته است .

گفتنی است، فرمانده نیروی زمینی ارتش دیدارهایی جداگانه با خانواده های معظم شهدا ، صعب العلاج و همچنین دیدارهای چهره به چهره با تمامی کارکنان تیپ ۳۷۷ داشته و دستورات لازم را برای برطرف سازی مشکلات صادر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *