اولین قدم در فعالیت های فرهنگی شناخت آسیب های اجتماعی است

حجت الاسلام و المسلمین شعبانعلی صالحی نسب در اولین جلسه هم اندیشی فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج مجتمع های مسکونی نزاجا گفت: قدم اول در فعالیت های فرهنگی شناخت آسیب های اجتماعی است.

رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش خاطرنشان کرد: سازمان های تربیتی و پرورشی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باید نیروهایی در تراز جمهوری اسلامی ایران در راستای مقابله با استکبار جهانی تربیت کنند.

وی با بیان اینکه دشمن در جذب نیرو به ضعف در ایمان دقت بسیاری دارد، افزود: در منازل سازمانی باید ما مراقب های آسیب هایی که از ناحیه دشمن برای جوانان برنامه ریزی شده را شناسایی کرده و در راستای مقابله با آسیب های اجتماعی و فرهنگی عکس العمل و روش مناسب ارائه کرد.

رئیس اداره عقیدتی سیاسی نزاجا گفت: دشمن در حال کادر سازی نیروی های خود است تا بتواند نفرات خود را جذب کند.کادر سازی را نفر به نفر شروع کرده تا به انبوه سازی نفرات برسد، ضرورت دارد که ما نیز کادر سازی را به عنوان یک اصل سیاسی در فعالیت های عقیدتی سیاسی و بسیج قرار دهیم، ما باید کادری تربیت کنیم که در تراز انقلاب اسلامی بوده و بتواند حافظ دین و نظام باشد.

وی در خطاب به فرماندهان پایگاه های بسیج کوی های سازمانی نزاجا تاکید کرد: مسئولیت شما بسیار سنگین است، شما با طیفی از استعدادهای بالقوه در ارتباط هستید که اگر هدایت و راهنمایی درست نشوند امکان لغزش زیاد است و دشمن نیز درصدد این موضوع است تا بتواند از فرصت های پیش رو به نفع خود استفاده کند. با تشکیل حلقه های صالحین و برنامه های فرهنگی مناسب ویژه جوانان می توان در برابر هجمه های دشمن ایستادگی کرد.

حجت الاسلام و المسلمین صالحی نسب تاکید کرد: امروز بسیج به عنوان یک نیروی ارزشمند در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همواره در کنار مردم بوده و به عنوان یک نیروی مردمی خدمات چشمگیری

را از خود به جا گذاشته است.

رئیس اداره عقیدتی سیاسی نزاجا خاطرنشان کرد: در پایگاه های بسیج استعدادهای مطلوبی در حوزه های مختلف وجود دارند و ما باید شناسایی این نوع از استعدادها در اعتلای و ترویج فرهنگ بسیجی کوشا باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *