بازدید امیر سرتیپ کیومرث حیدری از مرکز تخصصی دندانپزشکی ۶۰۰

امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی محوری ارتش صبح امروز مورخ ۹۷/۰۹/۱۰  از بخش­های مختلف مرکز تخصصی دندانپزشکی ۶۰۰  بازدید کرد. ایشان طی دیداری که با مسئولین و کارکنان این مرکز داشت از زحمات آن­ها در تکریم ارباب رجوع و خدمات مناسب قدردانی  نمود. در این بازدید امیر حیدری در جمع مراجعین این مرکز نیز حضور یافته و از نزدیک به مشکلات آن­ها رسیدگی نمود. و در نهایت از پروژه در حال احداث طرح توسعه مرکز که جهت پیش­ بینی یک مجموعه بیمارستانی دندانپزشکی در مجاور مرکز در دستور کار قرار گرفته بود بازدید و از نزدیک در جریان روند اقدامات قرار گرفت.

مرکز تخصصی دندانپزشکی ۶۰۰ بزرگترین مرکز دندانپزشکی تخصصی درسطح ارتش و نیز یکی از بزرگترین مراکز درمانی در سطح نیروهای مسلح می باشد. این مجموعه درمانی دارای بخش­های تخصصی متنوع دهان و دندان، رادیولوژی، جراحی فک و صورت، ترمیمی درمان ریشه، پاتولوژی دهان و دندان، پروتزهای دندانی، ایمپلنت، دندانپزشکی اطفال،  بیماری های لثه و ارتدنسی می باشد. همچنین  یک درمانگاه داخلی دندانپزشکی نیز با امکانات کامل جهت شرایط اورژانس و پایش بیماران در این مجموعه پیش بینی شده است.

دکتر محمدباقر رحمانی رئیس مرکز تخصصی دندانپزشکی نیروی زمینی در این باره گفت: از سال ۱۳۸۸  این مجموعه به عنوان یک مرکز آموزشی درمانی دانشگاه علوم پزشکی ارتش قرار گرفته و در سال ۱۳۹۰ پس از اخذ مجوز دانشکده دندانپزشکی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با پذیرش اولین دوره دانشجو در سال ۱۳۹۱ این مرکز همکاری مستمر از حیث تأمین هیئت علمی و آموزشی با دانشکده دندانپزشکی داشته است.

همچنین دکتر محمدباقر رحمانی که با حفظ سمت، جانشین دانشکده دندانپزشکی ارتش نیز می باشد افزود در تاریخ ۹۷/۰۸/۲۹ با حضور امیرسرتیپ حاتمی وزیر محترم دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، امیردریادار سیاری ریاست محترم ستاد مشترک و معاون هماهنگ کننده ارتش، امیرسرتیپ کیومرث حیدری فرماندهی محترم نیروی زمینی محوری، قائم مقام وزارت محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، ریاست محترم هلال احمر کشور و جمعی دیگر از فرماندهان و مسئولان لشگری و کشوری مجموعه جدید دانشکده دندانپزشکی ارتش که در حال حاضر بزرگترین مجموعه آموزشی درمانی در سطح نیروهای مسلح می باشد افتتاح گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *