بسیج در حفظ آرمان های انقلاب از هیچ کوششی دریغ نکرد

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش:

بسیج در حفظ آرمان های انقلاب از هیچ کوششی دریغ نکرد

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه بسیجیان در دوران دفاع مقدس از خودگذشتگی و فداکاری بسیاری داشتند، گفت: بسیج در حفظ آرمان های انقلاب در تمام دوران به ویژه دوران دفاع مقدس از هیچ کوششی دریغ نکرد.

امیر سرتیپ علی جهانشاهی در مراسم گرامی داشت هفته بسیج و تقدیر از بسیجیان کوی سازمانی شهید رنجبر نزاجا با بیان اینکه شهدا در راه حفظ، حراست و پیشرفت کشور از هیچ کوششی دریغ نکردند، گفت: تشکیل بسیج مصداق تصمیم الهی بود که امام (ره) در سال ۱۳۵۸ آن را اتخاذ کردند و این سازمان در حفظ آرمان های انقلاب در تمام دوران به ویژه دوران دفاع مقدس از هیچ کوششی دریغ نکرد.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش افزود: بسیجیان با ایثار، شجاعت و شهات طلبی در کنار ارتش و سپاه با رهبری امام(ره) و مقام معظم رهبری(حفظه الله) در برابر ارتش بعث عراق ایستادگی کردند.

وی با بیان اینکه در هشت سال دفاع مقدس بیش از ۸۰ کشور به ویژه بلوک شرق و غرب بر علیه ایران متحد شده بودند، تاکید کرد: بسیج با تکیه بر نیروهای متشکل از اقشار مختلف تاثیر به سزایی در دفاع از کشور و پیروزی در عملیات ها داشت.

امیر سرتیپ جهانشاهی گفت: بسیجیان بنابر فرمایشات مقام معظم رهبری مظهر وحدت، اقتدار، اتحاد و افتخار ملی هستند و این در حالی است که بسیج مختص به یک قشر خاص نیست و کارکنان ارتش نیز بسیجی هستند و در کوی های سازمانی ارتش کارکنان پایور و خانواده آن ها واحدهای بسیج را راه اندازی و آن ها را مدیریت می کنند.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش با اشاره به اینکه بسیج با افتخار پله های ترقی را طی می کند، خاطرنشان کرد: بسیج در آستانه ۴۰ سالگی هر زمان که نیاز بوده، حضور مستمر و تاثیرگذار داشته و در کنار مردم بوده است

امیر سرتیپ جهانشاهی اخلاص، ولایت مداری، بصیرت، ایثارگری، از خودگذشتگی، شهادت طلبی و شجاعت را از ویژگی های بسیجیان برشمرد و افزود: روحیه ایثارگری و فداکاری بسیجیان به خانواده آن ها هم منتقل شده است.
در این مراسم از فعالین فرهنگی و بسیجیان پایگاه مقاومت امام علی(ع) و پایگاه انسیه کوی سازمانی شهید رنجبر نزاجا تقدیر به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *