عقیدتی سیاسی متولی ترویج فرهنگ قرآنی در ارتش است

حجت الاسلام و المسلمین عباس حاج عبدالحسینی در سی و هشتمین دوره مسابقات سراسری قرآن ویژه کارکنان پایور و وظیفه نیروی زمینی ارتش در تیپ ۴۰ متحرک هجومی سراب گفت: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نیروی زمینی ارتش افتخار دارد سی و هشتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم را با حضور ۲۸۰ نفر از کارکنان قرآنی به میزبانی تیپ ۴۰متحرک هجومی نزاجا برگزار کند.

حجت الاسلام و المسلمین حاج عبدالحسینی تاکید کرد: نیروی زمینی ارتش در حوزه های قرآنی و فرهنگی گام های بسیار خوبی را برداشته و این در حالی است که سازمان عقیدتی سیاسی متولی ترویج فرهنگ قرآنی در ارتش است، در همین راستا با تاسیس موسسات قرآنی در مجتمع های مسکونی به ترویج فرهنگ ناب قرآنی پرداخته است

معاون فرهنگی و روابط عمومی اداره عقیدتی سیاسی نزاجا با بیان اینکه عمل به قرآن و آیات نورانی آن بهشت را برای بندگانش تضمین می کند، گفت: قرآن نور است و نور انسان ها را از ظلمت خارج می کند و در بهترین و برترین جایگاه انسانی قرار می دهد.

وی افزود: با عمل به قرآن کریم انسان به رستگاری، سعادت دنیوی و اخروی می رسد و انسان را از جهل و نادانی نجات می بخشد و به عرصه علم، آگاهی و بصیرت هدایت می کند، یکی از ویژگی های دیگر عمل به قرآن شناخت دشمنان درونی و بیرونی انسان است که به آن بصیرت دینی می گویند. این موضوع مورد توصیه های موکد و مکرر ولی امر مسلمین جهان، مقام معظم رهبری و فرماندهی معزز کل قوا است.

معاون فرهنگی و روابط عمومی اداره عقیدتی سیاسی نزاجا تاکید کرد: کتاب آسمانی قرآن انسان را به جهاد فی سبیل الله، جهاد اکبر و جهاد اصغر، مبارزه با دشمنان خدا دعوت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *