تحریم ها را به فرصت تبدیل می کنیم

فرمانده نیروی زمینی محوری ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: تحریم ها را به یک فرصت برای ایجاد توان بازدارندگی تبدیل خواهیم کرد.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری در حاشیه یازدهمین همایش فرماندهان نزاجا گفت: ما در سال های سخت دفاع مقدس نیز تحریم بودیم و توانستیم آن دوران را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

وی با اشاره به پیشرفت های دفاعی ایران، گفت: جوانان و متخصصان جمهوری اسلامی ایران در فضای تحریم بر روی پای خود ایستادند و موشک و انواع پهپادها را ساختند.

فرمانده نیروی زمینی محوری ارتش افزود: اعتقاد داریم که تحریم ها نه تنها در روند پیشرفت های نظامی تاثیری ندارند، بلکه در این فضا به دستاوردهای جدید دفاعی دست پیدا خواهیم کرد.

امیر سرتیپ حیدری تأکید کرد: امروز قدم های محکمی برای ارتقاء توان دفاعی و افزایش قدرت نیروهای مسلح کشور برداشته شده است.

وی گفت: اینکه بگوییم ما از تحریم استقبال می کنیم، شاید حرف درستی نباشد، اما معتقدیم که منجر به ارتقاء بیشتر توان نظامی می شوند و برای روی پای خود ایستادن به ما یقین می‌دهند.

امیر سرتیپ حیدری با بیان اینکه نیروهای مسلح تا کنون روی پای خود ایستاده و تهدیدها را به فرصت تبدیل کرده اند، اظهارداشت: تحریم ها را به چشم تهدید نگاه می کنیم و آنها را به یک فرصت بسیار خوب، به منظور ارتقاء توان بازدارنده تبدیل خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *