امروز دشمن جنگ جریانی را راه اندازی کرده است

امیر سرتیپ کیومرث حیدری: جنگی که دشمن راه اندازی کرده «جنگ جریانی» است، جنگی که در کالبد جامعه در جریان است. این جنگ بدون هیچ‌گونه هزینه‌ای برای دشمن نیرو فراهم می‌کند. در این جنگ دشمن از موشک، توپ، تانک و تجهیزات نظامی استفاده نمی‌کند، به این معنا که دشمن جریانی را راه انداخته که جوامع مختلف را با خود همسو و همراه می‌کند .

فرمانده نیروی زمینی ارتش در جمع مسئولین و کارکنان معاونت‌های نیروی انسانی، بازرسی، حقوقی ستاد نیروی زمینی ارتش ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر گفت: معاونت نیروی انسانی همانند خونی که در جریان است در رگ و پی کارکنان تا پایان خدمت و حتی دوران بازنشستگی جاری است. معاونت بازرسی مبنا و محوریت صحت عمل ما در تمامی کارهاست، مدیریت حقوقی در دو جبهه دفاع از منافع مشروع نیروی زمینی و دیگر دفاع از حق و حقوق کارکنان باید گام بردارد.
امیر سرتیپ کیومرث حیدری به فعالیت‌های مشاور مالی به لحاظ اهمیت موضوع اشاره کرد و افزود : امروز در تمامی یکان‌های نیروی زمینی ارتش مبانی انتفاعی و اقتصادی را در جهت ارتقاء معیشت کارکنان فعال کردیم و ان شا الله در آینده نزدیک خبرهای خوبی را شاهد خواهیم بود . مجموعه‌ای هستیم که اگر درست کار نکرده و ماموریت‌های خود را درک نکنیم روند مخرب و عظیمی بر نیروی زمینی ارتش حاکم خواهد شد .
وی با بیان اینکه دشمن در صدد راه اندازی جنگ در بین مردم جامعه است تاکید کرد : جنگ این نیست که فکر کنیم نبرد مسلحانه ای بین دو جبهه صورت گیرد بلکه حمله به ارزش ها، فرهنگ، اقتصاد و … یک کشور است.
فرمانده نیروی زمینی ارتش در ادامه تصریح کرد : امروز دشمن با ما وارد جنگ شده است این جنگ یک سری ویژگی و تعریفی دارد، جنگی که دشمن راه اندازی کرد با سناریو و برنامه‌ای بسیار دقیق، تاکتیکی و عملیاتی طراحی شده است که نحوه جذب سرباز و عضویت در جبهه‌ای که دشمن فرماندهی آن را بر عهده دارد به گونه‌ای است که تعداد کثیری ناخواسته به شکل سرباز دشمن عمل می‌کنند.
امیر سرتیپ کیومرث حیدری خاطر نشان کرد: جنگی که دشمن راه‌اندازی کرد «جنگ جریانی» است، جنگی که در کالبد جامعه در جریان است. این جنگ بدون هیچ‌گونه هزینه‌ای برای دشمن نیرو فراهم می‌کند. در این جنگ دشمن از موشک، توپ، تانک و تجهیزات نظامی استفاده نمی‌کند، به این معنا که دشمن جریانی را راه انداخته که جوامع مختلف را با خود همسو و همراه می‌کند .
وی ادامه داد: جنگ جریانی مانند خونی است که در رگ‌ها حرکت می کند و در کالبد جامعه خود را به جریان می‌اندازد و وقتی در جامعه جاری شد بدون هیچ هزینه‌ای مسیر خود را ادامه می‌دهد.
فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه دشمن با راه اندازی شبکه‌های مجازی و شبکه‌های معاند نظام در صدد تخریب عقاید و آرمان‌های جامعه است گفت: دشمن پایه جنگ را بنا می‌کند و ما جریان را ایجاد، جاری و به حرکت در می‌آوریم. باید حواسمان باشد که امروز درگیر عملیات روانی، جنگ روانی هستیم در جنگ روانی دشمن ذهن پردازشگر ما را نشانه‌گیری می‌کند و برنامه‌های خود را بر ذهن ما معطوف می‌کند .
وی در ادامه تاکید کرد : غایت مطلوب دشمن ایجاد یاس و ناامیدی است، دشمن می‌خواهد با ایجاد جریان‌سازی‌ها و جنگ‌های روانی سه اتفاق را در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رقم زند، اول این‌که با یاس و ناامیدی جامعه را ناامید کند از ادامه حیات در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، اتفاق دوم اینکه ارزش‌های حاکم بر جامعه مانند شهدا و خانواده‌هایشان، حجاب و عفاف، امام، ولایت، آرمان‌های بلند و.. را مورد هجمه قرار دهد و ارزش‌های جدیدی که تا کنون برای ما ارزش نبود را جایگزین آن سازد، سومین هدف دشمن روی گردانی آحاد مردم از نظام و ارزش‌های خوب است .دشمن گام به گام در حال جریان‌سازی است و اگر در جریان دشمن قرار بگیریم باید تمام توجه‌مان به ارزش‌های جدید دشمن شود .
امیر سرتیپ حیدری در پایان فزود: یکی از برنامه‌های هدف‌مند دشمن ایجاد شبکه‌های مجازی و شبکه‌های معاند نظام است مراقب باشیم تا با اطلاعات غلط در فضاهای مجازی ناخواسته وارد جبهه دشمن نشویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *