احداث و ترمیم سیل بند کانال سلمان توسط کارکنان ارتش جمهوری اسلامی

سیل بند کانال سلمان که با افزایش حجم آب دچار شکستگی شده بود توسط کارکنان تیپ ۱۹۲ نیروی زمینی ارتش در حومه اهواز احداث و ترمیم شد.

امیر سرتیپ دوم رحیم نظری فرمانده تیپ ۱۹۲ نیروی زمینی ارتش در خوزستان گفت: با توجه به ورود روان آبها به کانال سلمان و احتمال نفوذ آب به قسمتهایی از شهر، گروه های فنی و مهندسی، ماشین آلات سنگین اعم از لودر بولدزر، کامیون و نیروی انسانی پایور و وظیفه برای ترمیم و همچنین احداث بخشهای جدید سیل بند در منطقه کانال سلمان مستقر و از شب گذشته مشغول به کار شده و موفق به ترمیم و احداث سیل بند شدند.

وی افزود:با توجه به گستردگی این کانال نیروهای مردمی و جوانان این منطقه هم برای احداث و ترمیم سیل بند با ما همکاری کردندسیل بند کانال سلمان که با افزایش حجم آب دچار شکستگی شده بود توسط کارکنان تیپ ۱۹۲ نیروی زمینی ارتش در حومه اهواز احداث و ترمیم شد.

به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ دوم رحیم نظری فرمانده تیپ ۱۹۲ نیروی زمینی ارتش در خوزستان گفت: با توجه به ورود روان آبها به کانال سلمان و احتمال نفوذ آب به قسمتهایی از شهر، گروه های فنی و مهندسی، ماشین آلات سنگین اعم از لودر بولدزر، کامیون و نیروی انسانی پایور و وظیفه برای ترمیم و همچنین احداث بخشهای جدید سیل بند در منطقه کانال سلمان مستقر و از شب گذشته مشغول به کار شده و موفق به ترمیم و احداث سیل بند شدند.

وی افزود:با توجه به گستردگی این کانال نیروهای مردمی و جوانان این منطقه هم برای احداث و ترمیم سیل بند با ما همکاری کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *